Najlepsze bakalie i orzechy • Wysyłka w 1-2 dni robocze • 14 dni na zwrot
|
Załóż konto
DAMAR Arkadiusz Banaszek
Czego szukasz?
Wpisz minimum 3 znaki nazwy, kodu lub tagu by zacząć wyszukiwanie

Regulamin sklepu

 

 

 

 

Postanowienia ogólne

 

Sklep internetowy działający pod adresem https://bakalo.pl jest własnością

firmy DAMAR ARKADIUSZ BANASZEK z siedzibą w Latowiczu przy ul. Adama Mickiewicza 31, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej, prowadzoną pod numerem NIP 8222306235 oraz numerem REGON 388980880

 

 

Składanie zamówień

 

1. Ceny towarów znajdujących się w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT) i podane są w polskich złotych. Podane ceny nie obejmują kosztów przesyłki.

2. W celu złożenia zamówienia należy umieścić wybrane towary w koszyku a następnie postępować zgodnie z instrukcjami.

3. Zamówienia za pośrednictwem sklepu można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok. 

4. Aby zamówienie złożone za pośrednictwem sklepu zostało zrealizowane prawidłowo, niezbędne jest właściwe wypełnienie formularza zamówienia oraz podanie danych niezbędnych do dokonania przesyłki zamówionego towaru.

5. Po złożeniu przez klienta zamówienia, otrzyma on automatyczną odpowiedź ze sklepu potwierdzającą przyjęcie zamówienia. 

6. Klient może założyć konto w sklepie aby złożyć zamówienie, lecz nie jest to wymagane. Użytkownik zarejestrowany w sklepie ma wgląd do swoich danych, i może je aktualizować, dodatkowo ma wgląd do historii zakupów.

7. Czas rozpoczęcia realizacji zamówienia pokrywa się z momentem wpływu wpłaty na rachunek bankowy podany w potwierdzeniu zamówienia w przypadku płatność przelewem lub momentem dokonania zamówienia w przypadku wyboru opcji „za pobraniem”.

 

 

Towar

 

1. Każdy produkt oferowany w sklepie pochodzi z legalnego źródła.

2. Sklep https://bakalo.pl oferuje bakalie, orzechy, przyprawy, produkty sypkie, art. Rolno-spożywcze, soki, napoje zakupione w opakowaniach producenta lub konfekcjonowane, bądź produkowane przez firmę P.H.U CEZAR TOMASZ BANASZEK

3. Opakowania jak i sam towar posiadają niezbędne atesty spożywcze.

 

 

 

Płatności

 

1. Każda transakcja potwierdzana jest paragonem lub fakturą VAT. 

2. Płatność za zamówiony towar może nastąpić za pobraniem ( przy odbiorze towaru ) lub poprzez bramkę płatniczą przelewy24 / przelewem na konto bankowe ( Alior Bank 36 2490 0005 0000 4530 2199 7870 ).

 

 

Wysyłka

 

1. Wszystkie przedmioty wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost

2.Czas realizacji zamówienia oraz termin wysyłki 

Czas realizacji zamówienia wynosi odpowiednio:

- w przypadku wybrania płatności przelewem (przedpłata) termin realizacji zamówienia wynosi 2 dni robocze od dnia zarejestrowania wpływu należnej kwoty na konto sklepu; po skompletowaniu zamówienia towar zostaje wysłany do Kupującego; przewidywany czas dostawy - 2 dni robocze

- w przypadku płatności za pobraniem – termin realizacji zamówienia wynosi 2 dni robocze od dnia zarejestrowania zamówienia; po skompletowaniu zamówienia towar zostaje wysłany do Kupującego; przewidywany czas dostawy - 2 dni robocze.

Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy.

3. Koszt wysyłki

Koszt wysyłki wynosi odpowiednio:

w przypadku wybrania płatności przelewem (przedpłata):

InPost Kurier – 15 zł

Za zakupy powyżej 160 zł – 0 zł

W przypadku wybrania opcji „ZA POBRANIEM” (płatność u kuriera):

Za zakupy do 160zł – 20zł; za zakupy powyżej 160zł – 10 zł

 

 

Zwrot i reklamacje towaru

 

Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady powinien niezwłocznie poinformować nas o tym mailowo bądź telefonicznie. Wszystkie reklamacje rozpatrywane są maksymalnie 14 dni od wpłynięcia zgłoszenia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe, na przykład z powodu braku tego towaru, sklep zwróci nabywcy równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie produkty. Wadliwy towar należy wysłać na adres firmy:

DAMAR ARKADIUSZ BANASZEK

 ul. Adama Mickiewicza 31,

05-334 Latowicz

 

W przypadku reklamacji kupujący nie jest obciążony żadnymi dodatkowymi kosztami, wszystkie powstałe koszty ponosi właściciel sklepu internetowego działającego pod adresem https://bakalo.pl

 

Kupujący ma 14 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny. Termin ten liczy się od dnia odebrania przesyłki przez kupującego. 

Kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia. Zwrot środków za wszystkie poniesione koszty podczas transakcji odbywa się nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania oświadczenia.

Oświadczenie można złożyć mailowo bądź pisemnie.

 

 

Polityka prywatności

 

 Informujemy, że dane osobowe podane na formularzu zamówienia w sklepie internetowym (bakalo.pl) DAMAR ARKADIUSZ BANASZEK, są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy klient naszego sklepu ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.

Administratorem danych osobowych jest firma DAMAR Arkadiusz Banaszek z siedzibą w Latowiczu przy ul. Adama Mickiewicza 31, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej, prowadzoną pod numerem NIP 8222306235 oraz numerem REGON 388980880, będąca właścicielem sklepu

https://bakalo.pl , przestrzegająca polityki bezpieczeństwa danych osobowych.

 

Dane kontaktowe firmy:

 

DAMAR Arkadiusz Banaszek

Ul. Adama Mickiewicza 31

05-334 Latowicz

NIP: 822-230-62-35

REGON: 388980880

e-mail: biuro@bakalo.pl

Tel.: 512 116 305 – Arkadiusz Banaszek